Penzion 33

Menu

Lázně & Wellness

Lázně patří ke Karlovým Varům už od středověku, kdy tu byly horké prameny objeveny dle pověsti samotným císařem římským a králem českým Karlem IV. Lázeňská léčba v čele s unikátní pitnou kúrou ve své novodobé podobě je pacientům poskytování přibližně 200 let. K léčebným kúrám se postupně přidávají i různé wellness procedury.

Lázeňská léčba v Karlových Varech

Lázeňská léčba je předepisována lázeňským lékařem na základě vstupního vyšetření a trvá obvykle alespoň 3 týdny. Během té doby čerpá pacient předepsané procedury a užívá karlovarské prameny v předepsané míře a složení.

Lázeňská léčba je pacientům poskytována ve speciálních zařízeních a lázeňských hotelech na mnoha místech Karlových Varů. Pokud ale chcete, můžete za léčbou docházet i ambulantně. Pokud chcete ušetřit za ubytování v leckdy drahých hotelech, ubytujte se v Penzionu 33 a my vám poradíme kde a jak si zajistit ambulantní lázeňskou léčbu.

Lázně & Wellness

Wellness v Karlových Varech

Wellness služby ať už v podobě balíčků či jednotlivě může na rozdíl od lázeňské léčby poskytovat téměř každý hotel či salon. V Karlových Varech jich najdete opravdu celou řadu. Rádi vám poradíme, kde si objednat kvalitní masáže, zábaly, ošetření pleti, speciální koupele či další wellness procedury.